Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autobaterie Compass plus. Máte s ní zkušenosti?

dnes mi nejspíš odešla baterie u auta a zítra jak na sviňu mi končí dovolená a potřebuji se dostat ráno do práce. Jediná možnost co mě napadá je, že bych koupil baterii v uni hobby. Jak se dívu na jejich stránky, tak tam mají jen Compass plus. Já tomu ale moc nerozumím a nerad bych koupil něco, co mi za půl roku odejde. Popř. nedá se na některých benzinkách koupit třeba i Varta? děkuji

Vidišto, já sice kupuju Vartu Silver, ale poslední dva kousky mi kleknuly téměř přesně po třech letech. A to nejsou nijak přetěžované.
Je pravda, že pokud bych měl komfort výběru, tak vždycky sáhnu po Vartě ze specializovaného shopu - bude i levnější než ten Compass z bau* :), ale v nouzi bych neměl problém použít cokoliv, co mi umožní odjet.