Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gramofon

Zdravím, mám gramofon Tesla HC43, který se musí připojit do rádia se zesilovačem-gramofon nemá vlastní zesilovač. Při přehrávání desky hraje velice slabě nebo skoro vůbec, když dám ale ucho k jehle je slyšet hudba, tak nevím :-/. Nevíte čím by to mohlo být?

Díky.

Predzosilňovač je stavaný na inú vstupnú impedanciu magnetodynamickej vložky než tá, ktorá vychádza z gramca Tesla.

Daj sem typ, značku zosíka, rádia, veže apod., do čoho si nacpal konektor z Tesly. Skus iný konektor, napríklad pre vstup dynamického mikrofónu na tvojom zosilovači.

Ofoť oba konektory, šalter so zástrčkou. Zaves sem *.jpg obrázkok v hd hifi 4k 3D kvalite. Tesla mala tuším trojkolí či päť kolík pre stereo výstup.

Alebo sú to zoxidované kontakty v prenoske na gramci a na magnetodynamicekj vložke pre diamantovo-zafírovú Shure ihlu.

Zle si nacínoval výstup káblov na výstupný konektor.

Mal by vyliezať tento xindel z Tesly:
https://www.vinylio.cz/images/product/de/3e/de3e4617-5928-4377-b65c-43f83ac5f3f4.jpg?1556991569