Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Časove spinací rele z ali

Dobrý den,řešil jsem před časem podobnou situaci s termostatem, také takto řešeným,displej umístěn hluboko,tlačítka krátká.Relé jsem odpájel ,převrtal otvory pro jeho vývody.Potom udělat klemy připojení,je to zrcadlově otočené.Potom do víčka krabičky vyříznut otvor pro displej a vyvrtány dírky pro tlačítka,je to krásně v rovině.
Doufám,že to půjde,musíte to promyslet,aby ste otvory pro kontakty pro relátko nanavrtal do cesty k další součástce.
Jinak mám připraveny podobné spínače na otáčení vajíček v líhni,relé chci také přepájet,pouze odzkoušena funkčnost,realizace v nedohlednu.

https://www.ebay.com/itm/DC-12V-Dual-LED-Multifunction-Cycle-Timer-Control-Relay-Module-Delay-Time-S-L5N3/292195726436?epid=11006222377&hash=item440838f464:g:1sQAAOSwAVNZeHn4