Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlahovy polystyren - Polyfon

D.den, chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s tím, jestli bych mohl položit OSB desky přímo na podlahový polystyren - polyfon, který by měl tlumit hluk. Jednalo by se o podlahu v podkroví. Skladba by tedy byla taková: stávající podlaha - potěr. Na nějak nějaká vrstva polyfonu....tloušťka asi 3cm a na něj OSB desky ve dvou vrstvách - 2 * 12,5 mm........jen nevím, zda na ten polyfon mohu dát přímo OSB a mít tak pochůznou podlahu? Děkuji

Dekuji za odpoved. Takze pokud bych na polyfon polozil jeste geotextili a nebo treba miralon, tak uz by to bylo vporadku a podlaha by byla pochuzna? Jedna se mi o to, zda je polyfon vhodny proto, abych na nej primo polozil OSB...zda neni treba prilis mekky...a treba by se nejak i pres OSB proslapal?