Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Protékající wc i po výměně

Dnes jsme vyměnili komplet napouštěcí a vypouštěcí systém v nádržce wc (včetně těsnění). Důvodem bylo stáří mechanismu - prvně to nenapouštělo a po vyčištění to začalo protékat a už to bylo opravdu staré.
Nojo, jenže i po výměně to lehce protéká (méně než předtím). Čím to může být? Těsnění si musí sednout? Něco (ale co?) málo utažené?
Na vypouštěcím systému bylo nějaké nastavení MIN a MAX. Nepochopili jsme co s tím, tak jsme to nechali v "továrním" nastavení. Nebo je to tím?
Díky za radu.

Jen kdyby někoho zajímalo, jak se to nakonec vyřešilo:

Ve vypouštěcím systému bylo jedno těsnění - když se dalo zvenku (vypouštěcí systém - nádržka - těsnění - ventil) tak to protékalo do mísy, když se dalo zevnitř (vypouštěcí systém - těsnění - nádržka - ventil) teklo to bokem ven z mísy. Tak jsem šla, koupila jedno těsnění za 15,-Kč navíc a je to :)

Mám radost, sice jsem se s tím vztekala 4 dny, ale dokázala jsem to opravit sama :)

Gratuluji! Snažliví a přemýšliví lidé ještě nevymřeli. Takový přístup je nejlepší obranou proti vnucovanému konzumu. Kolik peněz že to ušetřilo? Sehnat instalatéra, zaplatit za materiál + práci. K tomu by naúčtoval cestu...