Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mokrá zed

Zdravím, jedná se o pronajatý dům, který má jednu zeď mokrou. Na té zdi ani nikde v blízkém okolí není nic, kvůli čemu by měla být zeď mokrá (přívod vody, odpady atd). Řešila jsem i se sousedem (radovka) a soused má tu stejnou zeď také vlhkou ale ne tolik, i když kdo ví, nalepil na ni sadros a obklady. Jelikož jsme v pronájmu, nechce se mi investovat do podrezani, ale nějak to řešit musím, jelikož nám už od té zdi zplesnivela skříň, která byla dělaná na míru. Našla jsem na netu Aquastop cream. Myslíte, že by to mohlo mít účinek? Nebo doporučíte něco jiného? Na podlaze je beton, zeď je mokrá cca až metr od země komplet. Vetram pomalu nonstop, ale žádná změna. Skříň není kam jinam dát, ale je cca 10-15cm od zdi a i tak má plíseň.

ak sa to deje iba cez leto a horucavy,ide o kondenzaciu vzdusnej vlhkosti na chladnejsom povrchu.ta stena je odlisna od ostatnych materialom.treba navysit teplotu rosneho bodu-dakedy staci fasadna farba,dakedy treba omietku na to stvorenu.vlhkost sa zrazi na stene,steka na podlahu,ked stena obschne,taha vlhkost z tej podlahy a taky je to bludny kruh.. .... ................. ................................napriklad v pivnici stena z porobetonu nenavlhne,ale vedlajsia stena z betonu bude jak s hadicou postriekana zaciatkom leta,potom bude mokre vsetko ak sa nenavysi rosny bod