Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vanova zatka

Dobry den netesnimy vanova zatka ptal jsem se v obchode obi a rekli ze se to vymenuje cely komlet jenomze je problem mam rohovu vanu a mam ten plast prilepeny si myslim ze bude problem to vytahnout abych se k tomu dostal jinak mam jeste plastovou zatku.

nedá vyměnit neznám....nějak to museli kompletovat...třeba u dřezu jsem zkoumal to sítko co i uzavírá odtok. Taky prej celý koupit. A nakonec jsem zjistil že jde stáhnout ten vysřeďovací čudl, /původně jsem si myslel že je na závit/ a ono je to jen natěsno nasazeno, takže byych se pokusil o něco odobného..a i kdyby tam byl je O kroužek, nějak ho tam dostat museli...