Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zastřešení filtrace bazénu

Dobrý den, jak máte řešenou bazénovou filtraci, aby to nějak vypadalo? Letos ji chceme nějak zastřešit, ať to není ale moc drahé, nemá někdo nějaký nápad nebo fotku?
Momentálně máme filtraci na paletě zakrytou plachtou, ale valně to nevypadá :-D

Tak mám hotovou novou "budku" na filtr a čerpadlo. Vzhledem k dřívějšímu řešení jsem ji udělal trochu větší. Rozměry: š.:85 cm, hl.:70 cm, v.: 95 cm. Bočnice z modřínových palubek, víko z desky cetris 10 mm. V prostoru budky uloženy rovněž potřebné "propriety" (chlor šok, patáky, nádobky a pod.) Přikládám tedy i fotky. Na prvních postup montáže, pak celkové pohledy a pohled dovnitř (ovládání-spínání čerpadla). Za budkou, na staré konstrukci, 2 kolektory. Dnes už teplota vody 27 st.C. Práce cca 15 hodin. Já to dělal už naposled, mě to už přežije.:-D:puff: