Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Led žarovky z ali

Kdysi jsem se nechal zlákat, koupil jakési noname 4W Led žárovky s E27 po padesáti korunách kus. Tři z pěti dost nepříjemně blikají. Tak jsem zkusil Emos, ty vypadají OK, akorát že jejich žárovky označené jako "stmívatelné" se se stmívači, co mám v lampách, vůbec nekamarádí. A často odchází.

Tam, kde jsem koupil stmívatelné Osramy nebo Phillipsy, tak stmívání funguje a nic neodchází ani nebliká.

Pro mě už experimentů stačilo a kupuju pouze Osram a Phillips. Nutno říct, že díky tlaku těch čínských šitů už jsou ceny těch kvalitních velmi příznivé.