Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drvič konárov Fieldmann FZD 4005

Drvič konárov Fieldmann FZD 4005 - zlomil sa mi kryt noža, neviete kde by som zohnal náhradné súčiastky na tento Krovinorez??? Firma nemá v KE, žiadne servis. Kúpil som ho v mail.sk ale pri reklamácií mi povedali, že prístroj odošlú na vlastné náklady do firmy a tam posúdia či som ho poškodil vlastným pričinením alebo to bola vada materialu. Ak je to vada materialu tak mi vrátia peniaze ak nie, nevrátia mi ani drvič konárov. Vtip je v tom že je to dobrý drvič konárov, drvil ako vetvičky do hrubka 3 cm tak maličké halúzky. Uplynulí rok nám spadol strom na záhrade a ja potrebujem zlikvydovať konáre. Neviete mi poradiť, kde by som kúpil tento náhradní diel???

[87006-nova-bitova-mapa-5-jpg]

Kontaktoval som priamo firmu fieldman ale tam mi povedali to isté ako v mail.sk, iba mám zaslať prístroj na vlastné náklady. Neviete mi poradiť, kde by som kúpil tento náhradní diel???

A preco by ti nevratili vyrobok spat? To si si zase raz nieco zle vysvetlil.
Pokial ide o plastovy kryt noza tak preco nekomunikujes priamo s vyrobcom? Fieldman je sice nic moc vyrobca (mam od nich kosacku a ehm...ale co by som chcel za tu cenu), ale myslim, ze plastovy kryt by nemal by problem dodat.

Je to hlinikový kryt, špecialna zliatina. Problém je že foter ho chcel zvariť, domácou zváračkou to nešlo a tak šiel ku kamarátovi do firmy. Tam majú špeciálnu zváračku na hlinník ale bohužiaľ, po bokoch spojov urobili leda veľkú dieru. Jedná sa o veľmi špeciálnu zliatinu a preto zo zo zváračkou na hlinník nešlo.

Jezis to nemusi mat presne vsetky tie vybrania a zarezy ako je na obrazku. Staci aby to malo zakladny tvar a zmezstilo sa to tam a vyvrtat diery na skrutky...to je cele ziadna veda.
Samozrejme myslel som vyfrezovat, na sustruhu by sa to vyrabalo naozaj tazko;o).
U mna sustruh ako freza;o).