Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepoužívaný septik-dešťová voda

Zdravím všechny kutily,

chtěl bych využít již nepoužívaný septik na zachycení dešťové vody na zalévání zahrady. Asi by to chtělo něčím "přemáznout" stěny, aby voda neprosakovala. Vnitřek septiku je betonový, ale když vidím, jak je to tady na baráku všecho udělaný, tak tomu moc nevěřím...

Chtěl bych se zeptat, jestli jste někdo z Vás něco podobného nerealizoval. Nebo jestli by mi někdo neporadil nějaký postup jak by to šlo udělat.

Předem Vám děkuji za jakýkoliv nápad

S pozdravem Honza

Akorát až budeš s tou vodou zalévat chtělo by ji nechat trochu ohřát (už se to tady řešilo před pár dny - orazit, odrazit, vorazit atd.). Studená voda totiž působí šok rostlinám. Tak že přepouštět do nějaké nádoby kde to sluníčko ohřeje.