Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Most cez potok

Pozná prosim niekto firmu ktora robi premostenia cez potok? Idealne keby firma vyriesila aj vsetky potrebne povolenia vratane projektu.
Veľmi pekne ďakujem.

Obrať se na obecní úřad. Tam ti poradí a můžou zažádat o dotaci na stavbu mostu a přístupové cesty (pokud nebudeš mít přístupovou cestu, nedostaneš ani povolení ke stavbě domu. Připrav se tak na 5 let úřednického kolečka a doufej na nepřítomnost ekologu.