Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brýke na pajení

Na čtení potřebuji 3-3,5 di. Na dálku 1,5 di. Na elektroniku jsem si nechal u doktorky napsat 5 di. Říkala mi, že mám použít lupu, ale já argumentoval tím, že potřebuji mít volné obě ruce. Nakonec napsala bez problémů, když jsem jí zdůvodnil o co jde. V extrému ještě používám kombinací dvou brýlí s různými dioptriemi, jak už píší ostatní. Zatím se mi osvědčilo nejlépe. Jinak vše co uvádíš mám taky, jak kombinaci lupy a i ty "hodinářské" brýle. Pro prohlížení je dobrá lupa, případně i ty brýle s LED-kami, ale pro pájení mi nejlépe, vzhledem ke koordinaci pohybu, vyhovují kombinace brýlí.;-) Na drobné pájení SMD jsem si udělal, do regulované páječky, hrot z CU drátu 1,5 mm, obroušeného do hrotu.