Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spara u plovouci podlahy

Dobry den pokladal jsem plovouci podlahu mezi stenou a plovouci mam velku sparu krive steny jsou i.kdyz jsem dal listu furt tam mam 4-5 cm spara nevim co tam dat jestli bych mohl.sadru a nahoru.neco.aby to.bylo.umivatelne?dekuji

Proboha, z čeho jsi mimo? Prostě udělal plovoucí podlahu, kterou zakončil lištou a prostě jen má křivou zeď, takže lišta (příkladně) na krajích sedí (pasuje) na zdi a dále (třeba je mezi lištou a zdí mezera... Nic více a nic méně. A tazatel se ptá, jak tuto mezeru odstranit.:-):-):-)

Přeci nemá křivou zeď o cca 8 cm? Když vezmu škvíra 5 cm ještě od lišty ,která má cca 4cm. Tady by asi opravdu pomohla fotka. Ale jinak opravdu uříznout podélně podlahové,,prkno,"" a doplnit. Já osobně bych, ale opravil omítky, nevydržel bych se dívat na zeď, která je takhle křivá. ( pokud se nejedná o starou chalupu, ke které to patří) , tam bych,ale zase nedal plovoucí podlahy.