Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyčistit hadici

Ahoj lidi, na zahradě mám cca 30 metrů dlouhou 3/4" hadici, zalévám netlakovou vodou ze sudu ve výšce 2 metry. Mám dojem, že poslední dobou hadice zarůstá, proud se mi zdá být mnohem slabší. Existuje nějaký způsob, jak hadici "protáhnout", nějak ji zevnitř vyčistit? Moc děkuji za podněty a všem přeji krásný den. S.

V první řadě bych po celé délce zkontroloval jestli hadice není někde zmáčklá,pak pokud to bude možné napojit na vodovodní řád,nebo čerpadlo a pořádným proudem ji propláchnul,je možné že v hadici může být šputn z něčeho co plavalo v sudu a dostalo se do hadice,3/4" hadice je docela velký průměr aby se zmenšil proud zarostením,jo kdyby to byla pozink trubka to spíš.Tet mně napadlo,nemáš někde spojku na hadici v ní by to mohlo spíš zarůst.