Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka Bosch chyba e 25

Dobrý den, prosím o radu. Myčka Bosch hlásí chybu E 25. Sítko jsem vyndala a vyčistila. Chybová hláška se objevuje na začátku mycího cyklu. Co s tím?

Mě pomohl čistící přípravek SAVO.To v červeném balení.Nalil jsem tak 1/3 do myčky a zapnul cyklus mytí.Většinou se jedná o zanesené rozvody vody.Savem se vše vyčistí.Myčka bude jako nová.