Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka Bosch chyba e 25

Dobrý den, prosím o radu. Myčka Bosch hlásí chybu E 25. Sítko jsem vyndala a vyčistila. Chybová hláška se objevuje na začátku mycího cyklu. Co s tím?

Strojový překlad Googlem: Chyba myčky nádobí E25

Čerpadlo je zablokováno cizími předměty nebo kryt čerpadla není správně připojen.

Čistící čerpadlo:
1. Nastavte volič programů do polohy OFF. Vytáhněte síťovou zástrčku. Pozor: Čerpadlo může být zablokováno skleněnými fragmenty. Existuje riziko řezání.
2. Vyjměte filtry.
3. Odstraňte kryt čerpadla.
4. Odstraňte všechny cizí předměty.
5. Zkontrolujte, zda se oběžné kolo čerpadla může volně otáčet.
6. Znovu vložte kryt čerpadla, včetně utažení nebo zašroubování.
7. Také správně upravte filtry a v případě potřeby je připojte.

Mě pomohl čistící přípravek SAVO.To v červeném balení.Nalil jsem tak 1/3 do myčky a zapnul cyklus mytí.Většinou se jedná o zanesené rozvody vody.Savem se vše vyčistí.Myčka bude jako nová.