Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pruser u zakaznika...diera v podlahe

Tak sa mi po dlhych rokoch pokoja podaril vyrobit mensi pruser u zakaznika. Pri montazi repro v strope mi z rebrika padla utahovacka...samozrejme, ze hrotom priamo do podlahy, takze mame dierku v nej.
Problemom je, ze je to 4 rada od steny, plavacka ma kliky na vsetkych stranach, aby nezatekalo, je zapustena pod zarubnami a pod linkou, takze vymena za iny kus nehrozi.
Diera je asi 5cm od buducej skrine, size vzadu, ale majitelke nechce rozsirit skrinku o tych 5cm, takze jedina moznost je tu dieru spravit.
Kazdy vravi, ze to nejde,
Naozaj?
To neexistuje nejaka sparovacia, krycia hmota, ktora by cca 10mm dierku vyspravila tak, aby to bolo co najmenej vidiet? Sa mi nechce verit.
[86479-img-605187d78a6cb62c7aed6716f258-jpg]
[86480-img-6ed8c80b1474d44978ab36b7cc2b-jpg]

Niečo podobné som vyriešil obyčajným stolárskym tmelom približného odtieňa za cca 2 €, nechal vyschnúť, jemne zabrúsil jemným šmirglom a nakoľko bol odtieň trocha svetlejší, potrel som ho rozlomeným orechom (napr.vlašským), ktorého olej spôsobil jemné stmavnutie.
Inkriminované miesto k spokojnosti bez újmy drží skor rok.