Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poschodovou postel natrit

Dobry den chtel bych se zeptat mam pro deti poschodovou postel kupoval jsem ji moebelixu asi pred rokem a pul.je ta barva taka zasla a nejde to vycistit tak jsem chtel se smrglem papirem zbrusit a natrit bilou lakovanu barvu na drevo tak se chci zeptat jestli neni jiny zpusob aby to vypadalo jako nove a jestli to nemusim davat tu starou barvu pryc davat?dekuji

Latex je poměrně málo odolný, nátěr se téměř neslívá a dělá to značné stopy po štětci. Povrch mi dost připomíná nátěr vápnem.
Poněkud lepší výsledky by asi byly s použitím akrylátového nátěru. Pracuje se stejně jak latexem. Je možno matný nebo lesklý, lesklý se lépe slívá.
https://www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz/balakryl-uni-mat-bila-0100-0-7-kg?gclid=EAIaIQobChMI-q38l9uu4QIVqpztCh0apgtNEAQYASABEgLMH_D_BwE