Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej pozemku

Zdravím.
Chceme prodat stavební pozemek na vystavbu RD. pozemek je zasítovaný,příjezdová cesta
je u něho taktéž.
Okamžitě po vystavení mi volala RK Remax a bla bla bla... Provize prý činí 5% + dph .

Chtěl jsem se tedy zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s touto realitní kanceláří a jestli je
lepší prodávat pozemek sám a nebo přes RK.
Děkuji za odpovědi.

Osobní zkušenost nemám. Doslechl jsem se, jeden známý prodával nemovitost, snad přes realitku, ale prodal to pak sám a realitka na něm vymáhala ušlou provizi. Nevím, jak to dopadlo, až tak mne to nezajímalo. Pokud by ti realitka nabídla návrh smlouvy, než ji případně podepíšeš, ať se na ni podívá nějaký právník co se podobnými věcmi zabývá.