Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fagor 2LF-019

Zdravim, potřeboval bych poradit ohledně myčky. Vše fungovalo..dneska po zapnutí začala pípat a signalizovala kod F1 - podle manuálu špatně zavřená dvířka. Dvířka jsem zavřel, bylo slyšet zacvaknutí..myčka běžela cca 6 minut, pak přestala..začala pípat a znovu signalizace F1. Nevěděl by někdo, kde může být chyba? :) Díky za rady

Dvířka zavřena správně...koukal jsem na těsnění, to všude pěkně sedí. Ten spínač by to klidně mohl být. Dneska jsem zkusil zapnout, myčka se rozjela, ale pak po minutě zase chyba F1 - dvířka a vypla se. Zkusím zapátrat jestli najdu ten spínač, nebo spínače a pokud bude oprava snažší zkusím vyměnit :-)