Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co pouzit ako podlozku pod velku cinku?

Zdravim,

potreboval by som sa poradit co pouzit ako podlozku pod velku cca 100 kg cinku. Cvicim doma a pri mrtvych tahoch ju dviham z podlahy, laminatovym parketam to velmi neprospieva. Nepotrebujem celu izbu "vykachlickovat" tymi gumenymi profi puzzlami, tie su prilis drahe a stacia mi len 2 kusy cohosi co podlozim pod miesta dotyku so zemou. Jedine co ma zatial zaujalo su gumene podlozky pod pracku, je to relativne lacne a kus ma 60x60 cm, co vyhovuje. Maju to napr v OBI atd. Napadlo ma ale poradit sa ci viete o niecom inom pouzitelnom.

Tak nakoniec som to vyriesil tou gumenou podlozkou pod pracku rozrezanou na 2 rovnake casti. Je to najlacnejsie riesenie, tlmi to hluk a chrani lamino pred poskrabanim. Ak bude treba, tak este vzdy viem pod to pridat napriklad kus preglejky, aby sa zvacsila "roznasacia" plocha a zlepsil tlmiaci ucinok.