Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zprovoznění kompresoru z ledničky (hadice, šlahounek)

Dobrý den, mám kompresor z ledničky a chtěl bych ho využívat na dofukování kol. Jakou bych měl použít hadici? Trubička, ze které kompresor fouká má průměr 0,5 cm. Na ní bych pak nasadil tu hadici a stáhl jí hadicovou sponou. Jak potom přidělám k hadici šlahounek? Pomocí nějaké spojky?

Já na tom vývodu mám naražený rovnou kus plynové modré hadice.Kolo s cykloventilkem se dá nafouknout i prostým naražením a podržením té hadice na ventilek,má dost malý vnitřní průměr.Pneu od auta s tím nefoukám,na to mám kompresorek v autě.Ten z lednice fouká hrozně pomalu.