Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odhlucneni stropu

Dobrý den.
Mám dotaz ohledně odhlucneni stropu v panelovém bytě. Sousedka na námi má plovoucí podlahu a asi ne moc kvalitně udělánou protoze u nás je slyšet každý jejich krok. Domluva s ní samozřejmě není žádná protoze ona si myslí že si asi vymyslíme.

Našel jsem odhlucneni stropu od firmy Rigips s minerální batoh Isover Merino a dvojty zaklop modrou akustickou deskou. Dělal by mi to člověk s certifikací od nich co s tím má zkušenosti. Dále mám v plánu odhlucnit trubky co vedou teplo v pokojích a jednu příčku která je z dutych cihel.

Co mě zajímá zda to má smysl. Celý být mě dle rozpočtu má vyjit na 100tis kč. Nechci zbytečně vyhodit peníze když by to nemělo žádný efekt.
Děkuji za pomoc.

Zdravím,

mám stejný problém, ale obráceně - otravuji souseda. Plouvoučka byla položena bývalým majitelem. Já nemám peníze na to, dělat novou podlahu (a upřímě, pro mě to jsou vyhozené peníze), ale kdyby mi soused nabídl, že to zaplatí, tak to udělám - a rozhodně by to stálo méně než 100 t. Kč. Záleží ale na tom, zda by na to sousedka ve vašem případě přistoupila.