Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna sazby el. - rozsah revize v domě s TN-C

Dobrý den,

prosím o radu, co si představit pod revizí, kterou požaduje ČEZ, v případě změny sazby D25 na D45 (plánovaná změna způsobu vytápění)

stáří domu 40 let
rozvody TN-C
Rozvody v Cu (snad všude)

jedná se o revizi tepelného spotřebiče, nebo i vedení k němu, nebo i dalších rozvodů po celém domě?

Děkuji za pomoc.

no asi vzroste spotřeba a podle toho chtějí revizi, jestli vyhovují rozvody, jištění, pevné připojení topidel /nikoliv na zásuvku/ ovládání HDO , přívodní kabel do bytu je.li správně dimenzován, jistič u elektroměru , je.li na daný příkon předpokládaný atd.