Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce coaxial/cinch nebo scart

Zdravím, mám starou televizi, která má vstup pouze na anténu (coaxial) a potřebuji k ní připojit set top box přes scart nebo cinch kabel.
Napíšete mi prosím odkaz na nějaký modulátor či co - mám v tom šílený zmatek :-(

Děkuji.

Potřebuješ modulátor, který býval ve starých set-top boxech - klasický anténní výstup.
Asi by bylo nejrozumnější použít Set-top box přímo s anténním výstupem. Jinak budeš potřebovat RF modulátor.
Asi nejlevnější, co jsem teď viděl je k PlayStation tohle:
https://www.xtech.cz/xtech-rf-unit-modulator-3in1-ps2/xbox/ngc
jen si budeš muset pohrát s kabely na vstupu.
Klasické modulátory tě vyjdou skoro stejně jako set-top box a budeš mít další krabičku navíc.

Kdysi jsem někomu něco takového dělal. Vykuchal jsem modulátor ze starého videorekordéru. Je to krabička velikosti sirek. Vstup a výstup se na tom dá vysledovat, napájení také. Už si nepamatuju k čemu to bylo, ale spotřeba je malá, tenkrát jsem to řešil z baterie. Ale už nevím napětí. Tedy i to by byla možnost.