Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení plynovýšch hadic?

Zdravim,
mohl by mi někdo poradit s prodloužením plynu ke sporáku? Předelal jsem kuchyn a sporák je kus jinde než byval a stará hadice mi k nemu nedosahne. Napadlo me proste koupit druhou a spojkou je napojit, tzh prodlouzit, bohuzel jsem objednal nejakou uplne jinou, tenci gumovou a spojku to same.. 700 v haji, co uz.. Problem je ze zadnou spojku sporakovejch hadic nikde nemuzu vyhledat, ani dostecne dlouhou hadici, nejdelsi se dela 1,5 m. Poradil by nekdo jak na to? Diky..

Strašit nechci, ale odkaz na příslušný předpis jsem dal výše, délka hadice max. 1,5m (resp. pokud jsem to správně pochopil tak i trubky, zkrátka kohout max 1,5m od spotřebiče) a spojovat je by mě nenapadlo ani jako plynařského laika.