Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Venkovni vanocni osvetleni - chvili jde, chvili nejde

Dobry den,

mam koupene vanocni led osvetleni na dum, delka se cca 20m. Zapnu ho do zasuvky, jde, vypnu ho a zkusim ihned znovu zapnout a nejde. Jakmile je osvetleni vypnute delsi dobu, nejspis se “tam neco vybije?” a pak to zase po zapnuti do zasuvky jde. Chtel jsem se zeptat co s tim? Rad bych to mel tak, ze to zapnu a bude to svitit, mam se podivat po necem jinem? Toto jsem resil hlavne z duvodu, ze jsem to chtel mit na wifi zasuvku a moznost nastavit si sviceni dle planu, pripadne kdyz zrovna chci (jsme treba uz doma), ale neni to vubec spolehlive.

Budu rad za kazdou radu.

Ctirad

Led osvětlení by mělo se rozsvítit ihned i když budu zástrčku od napáječe vyndavat a zandavat do zásuvky.Jestli je to Čína a má to zalitý měnič napětí tak je to problém.Pokud koupeno v ČR tak reklamovat.