Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDO časy EON

Ahoj,

po výměně spínače HDO od Eonu máme časy na ohřev vody špatně nastavené.

Je možné někde požádat o změnu časů?
Děkuji, nevyznám se v tom.

Záleží jaký máš kód na hodinách. Nikdy jsem to nezkoušel požádat o jiný kód. Osobně se domnívám, že ale rozložení časů bude obdobné. Vždy je nejdelší čas v nočních hodinách pak hodina až dvě přes den a zbytek ve večerních hodinách.