Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motor 4T Tecumseh 3,5hp

Zdravim, je mozne 4T motor z kosacky prevadzkovat v polohe otoceny 90st? Potrebujem mat hriadel vo vodorovnej, alebo takmer vodorovnej polohe. Ako je v tychto motoroch riesene mazanie? Iba rozstrekom?
Dakujem za rady.

Pozor na odvětrání ventilového víka. Motory jsou dělané tak, že můžou ležet nebo stát. Kdysi jsem měl sekačku s tímto motorem. Při záběhu mi z ní tekl olej všude. Reklamoval jsem ji. Při reklamaci zjistily, že v továrně byl namontován šroub bez dírky na odvětrání. Když motor leží tak se šroub s dírkou dává na jiné místo než když motor stojí. Já jsem tam měl na obou místech motor bez těchto dírek.