Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nasazení dřevěného držadla na stopku pilníku ?

Zakoupil jsem si do dílny několik nových pilníků.Jak správně nasadit továrně vyráběné bukové držadlo s kovovým nákružkem na stopku pilníku.
- předvrtat na menší průměr,než je stopka pilníku a narazit ?
- platí nějaké pravidlo o délce držadla /80,120,150,160,180mm/ vůči velikosti pilníku ?
- jiný druh nasazení ? /odvrtání a zalepení ?/
Díky za praktické rady,

Jen doplním odpověď od Náhodný: nenarážet na rozžhavený pilník, jen namáčknout.
Třeba opřením se sestaveným pilník - držadlo o zem.
Po krátkém namáčknutí kdy se dřevo vypálí pravě tam kde je to potřeba se pilník vyndá a zchladí.
Pak jen pozor na stejné nasazení jako při dopasování teplem.
Video návod: odkaz
Zdroj tepla může posloužit gril a brikety.