Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompresor kovopodnik NYMBURK - KS 20p

Zdravím a prosím o radu..

Pořídil jsem si tento kompresor a když dotlakuje a vypne se, tak vzduch uniká pravděpodobně přes sací ventil a filtrem ven, zároveň uniká i přes ten červený válec pro nalévání oleje.

Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví kde koupit náhr. díly, popř. budu rád i za jakýkoliv manuál, prospekt k tomuto kompresoru.

Díky,

M.S.

[83649-sse-jpg]

Prajem pekny vecer
Podarilo sa Vam pozhanat suciastky do toho kompresora?Mam doma taky isty a tiez zhanam suciastky do oboch hlav kompresora.Moj kontakt je maros8888@centrum.sk Za kazdu radu vopred dakujem.

Prajem pekny vecer
Podarilo sa Vam pozhanat suciastky do toho kompresora?Mam doma taky isty a tiez zhanam suciastky do oboch hlav kompresora.Moj kontakt je maros8888@centrum.sk Za kazdu radu vopred dakujem. Ozaj budem velmi vdacny za kazdy postreh.