Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zničený povrch stolu

Dobrý den.
Bohužel jsem na stul vylila odlakovač a flek je na světě. Ještě jsem to pěkně rozmazala a průšvih. Stůl je z masivní akácie+masivní asijský palisandr. Povrch ošetřeny mořením. Barva hneda starožitná.. čím zpět mohu zachránit stůl? Díky za odpověď

pokial je to originál akácia a palisander,stačí navoskovať bez nutnosti prebrusovať,pokial je to naozaj morené,treba to dať odborne opraviť,akácia a palisander vo vyzretom stave prakticky nenasiakne žiadnym moridlom a po prebrúsení samo po pár dňoch stmavne,to,z čoho je reálne urobený stôl,ktorý je morený,môžme ozaj na dialku cez internet len hádať.....