Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zničený povrch stolu

Dobrý den.
Bohužel jsem na stul vylila odlakovač a flek je na světě. Ještě jsem to pěkně rozmazala a průšvih. Stůl je z masivní akácie+masivní asijský palisandr. Povrch ošetřeny mořením. Barva hneda starožitná.. čím zpět mohu zachránit stůl? Díky za odpověď

Slyším, teda čtu poprvé, že by se asijský palisandr mořil. Podle mě stůl nebyl mořen, jen ošetřen voskem. Pokud je mořený, kdo ví, z čeho ve skutečnosti je. Jinak stůl se bude muset obrousit. Doporučuji někoho, kdo má zkušenost a ví, jaké papíry a jakou hrubost.

pokial je to originál akácia a palisander,stačí navoskovať bez nutnosti prebrusovať,pokial je to naozaj morené,treba to dať odborne opraviť,akácia a palisander vo vyzretom stave prakticky nenasiakne žiadnym moridlom a po prebrúsení samo po pár dňoch stmavne,to,z čoho je reálne urobený stôl,ktorý je morený,môžme ozaj na dialku cez internet len hádať.....