Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Babetta-sklep

Dobrý den,neví někdo,zda se může s Babettou parkovat ve sklepě v bytovce? V některých bytovkách tady na sídlišti to tak je,někde ne.Mně by zajímalo,dle čeho se to určuje..Pokud bych měla svůj vlastní balkon v bytovce,nikoho bych se,aspoň si myslím,neptala.Ptala jsem se zde předsedkyně SVJ,prý ne.děkuji za odpoveď.Hezký den.

Záleží na domluvě, Já ji parkuji v paneláku ve sklepě už 29 let. Soused také. Dříve tu měli sousedi ještě nějakého pionýra. Ve stanovách to bylo sice zakázané,ale tak nějak nikomu to nevadí aspoň nic neříká tak v pohodě. Také měli sousedi psi a kočky což nebylo také povoleno. O všem jsme se dohodli a je klid.

Dobrý večer,Babettka na mráz nepůjde,neboť kromě ostatních dětí vlastním dcerku,která zase vlastní baráček,kde budu míti v zimě svou Babettku uskladněnu pěkne v suchu.Problém je pouze v tom,že je baráček úplně jinde.Jinak jsem dnes čirou náhodou našla pronájem garáže,takže všem děkuji za odpovědi a považuji toto vlákno za vyřešené.