Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstředivý odšťavňovač

Dobrý den.
Doporučte nějaký levnější odstředivý odšťavňovač, tak do 2000 kč.
Aby zbytek co zůstane byl suchý, čištění jednoduché a vyšší výkon, aby se nedusil.

Vím že od levných moc očekávat nemohu, ale chcí první vyzkoušet, jaký bude mít šťáva doma ohlas a pokud uspěje, šel bych příští rok do něčeho dražšího.

Doplním o protiotázku - vážně se Vám chce to pořád čistit? Viděl jsem, jak to pracuje (denně výroba cca 5l džusu jablko/pomeranč/mrkev), ale bordel neskutečný a příprava a úklid trvaly dvakrát tak dlouho, než samotné odšťavňování. To už raději nějaký smoothiemaker (či jak se tomu mixéru na kdeco nadává).

Když vezmu, kolik se vymačká šťávy a kolik "odpadu" z toho zůstane, tak jsem koupil právě mixer na smoothie. Odšťavňování považuji za plýtvání ovocem a zeleninou, kdy se vyhazuje spousta živin a vitamínů. Uděláme smoothie, děcka tak do sebe nacpou nějaký ovoce a je to ideální na zpracování přezrávajícího ovoce, který už nikdo nechce strčit do huby. Ale namixlý je to super.