Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstředivý odšťavňovač

Dobrý den.
Doporučte nějaký levnější odstředivý odšťavňovač, tak do 2000 kč.
Aby zbytek co zůstane byl suchý, čištění jednoduché a vyšší výkon, aby se nedusil.

Vím že od levných moc očekávat nemohu, ale chcí první vyzkoušet, jaký bude mít šťáva doma ohlas a pokud uspěje, šel bych příští rok do něčeho dražšího.

Doplním o protiotázku - vážně se Vám chce to pořád čistit? Viděl jsem, jak to pracuje (denně výroba cca 5l džusu jablko/pomeranč/mrkev), ale bordel neskutečný a příprava a úklid trvaly dvakrát tak dlouho, než samotné odšťavňování. To už raději nějaký smoothiemaker (či jak se tomu mixéru na kdeco nadává).

Když vezmu, kolik se vymačká šťávy a kolik "odpadu" z toho zůstane, tak jsem koupil právě mixer na smoothie. Odšťavňování považuji za plýtvání ovocem a zeleninou, kdy se vyhazuje spousta živin a vitamínů. Uděláme smoothie, děcka tak do sebe nacpou nějaký ovoce a je to ideální na zpracování přezrávajícího ovoce, který už nikdo nechce strčit do huby. Ale namixlý je to super.

Tak určitě to nebude na vyrobu většího množství ale na pak kalimku tydně určitě postačí.

Začal jsem se o to zajimat, jelikož jsem nviděl u kamoše Vigan Mammoth SO1.
2 lit bandasku v tom udělal vpohodě a pak se to stejnak musí umýt.
Jen se mi nelibil ten malý vstupní otvor.

Jak jsem vylisovaný mošt nebude mít v rodině uspěch, bude mi milejší, když mi bude ve skřiní ležet něco za 1200 než za 5000.
A pokud bude uspěch věnují přiští rok někomu z rodiny a koupím pořadný.

Nebo přidat?
https://www.k24.cz/product/399849/MPM_MSO_09.html?product_code=AMSOKMPMMSO-09
https://www.youtube.com/watch?v=OZ1uXRb2Uis&t=208s

Nebo Sencor SSJ 4041, který ma 400 wat motor?
https://odstavnovace.heureka.cz/sencor-ssj-4041/#

Zaleži co chceš odstavovat,napr na jablka je to absolutně nevhodny,rybiz uz vubec,mrkev vyborny.Ale např.zpracovani křenu naprosto nejlepši .Zde nejde o šťavu ale o to rozemleti.Tohle se ale musi delat venku,z bytu vyženes vše živý.

Viděl jsem u kamoše jabka, mrkev a hroznove vino a bylo to ok a bylo to na tom Vigan Mammoth SO1 co ma 200 watt motor.
Zatim vitězí sencor se 400 wat motorem.
Ale který?
https://www.zbozi.cz/domaci-spotrebice/kuchynske-spotrebice/priprava-napoju/odstavnovace/?vyrobce=sencor&dostupnost=pouze-skladem&typ-odstavnovace=snekovy&objem-nadoby-od=0.5&objem-nadoby-do=1

SENCOR SSJ 4070SL
https://www.zbozi.cz/vyrobek/sencor-ssj-4070sl/#dostupnost=skladem

Sencor SSJ 4070SL je šnekový odšťavňovač s velkým plnicím tubusem a vysoce účinným 400W motorem. :-):-):-):-)