Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stojan či stolní vrtačka?

Dobrý den, otec by i přál do dílny stojan na vrtačku na občasné kutilské vrtání, asi něco takového https://www.uni-max.cz/stojan-pro-vrtacku-se-sverakem/d/?wdph=on&gclid=EAIaIQobChMIzr3NlNa43QIVCeR3Ch2edgK9EAQYAiABEgKzrfD_BwE. Prosím jaké máte zkušenosti s podobnými stojany nebo které byste doporučili. Nebo je lepší koupit stolní vrtačku, avšak obávám se, že do 3.000,-Kč je povětšinou základní deska z plechu. Děkuji za jakýkoliv názor.

Děkuji Dan

Rce: Nad tou možností jsem také uvažoval, ale už to není co bylo a poslední názory uživatelů této vrtačky nejsou dobré viz. dejv111, prostě se z ní stala průměrná jako u všech v této ceně a to hlavně díky desky z plechu.
milan.cukrář: vrtačka pouze jedna