Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Narex EKV 35-s

Dobrý večer mám pro domácí používání EKV 35 S , sloužilo spolehlivě , mám do něj i redukci na vrtáky morze 2 ( udělanou tak ,že neklepe) ,před časem přestalo vrtat , oběhaná kola , to jsem neřešil , ale včera přestalo klepat , koukal jsem do něj a myslím si ,že bude stačit vyměnit okroužky na pístu a mezipístu , a zde prosím o radu , nevíte někdo rozměr , případně typ na někoho kdo by udělal celkovou opravu .
Rady ať si koupím kladivo Pakside neberu , odešli mi již dvě , taktéž elektrická ocaska , bohužel vždy až po záruce.
děkuji předem za přínosné rady

Dobrý den děkuji , ale na stránkách Narexu jsem uvedené kladivo nenašel ,ani v sekci veteráni ,opravy starších modelů nedělají , před časem jsem řešil naražené vřeteno u EV 513 D a odpověděli mi že ND již nemají , na dotaz zde se mi ozval pán z jihu co to kdysi opravoval a vřeteno mi poslal .

tradiční české firmy

Veliký, veliký omyl. Nic takového Narex, ani další - jako ETA, apod nejsou. Je to jen obchodní značka, nic jako "tradiční české firmy". Doporučuji tento váš omyl opustit dříve, než budete tou kvalitou, co si nechávají levně vyrábět v Číně, nemile překvapen.

Řešil jsem nedávno oběhané o-kroužky na pístu a úderníku (u EKK 35, ale tohle v nich bude stejné), bohužel přímo v servisu Narex mi řekli, že už je nedodávají. Ale pokud přestalo bít náhle, bude chyba asi jinde. Většinou spíš postupně ztrácí výkon i když motor jede stále svižně, případně tluče líp až po chvíli. Nejjednodušší asi bude koukat, zda někdo za litr neprodává málo jeté někde v inzerátu. Oprava bude asi stát mnohem víc.