Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesehnatelné trafo ???

Dobrý den, už třetí den hledám tyto dra transformátory*, a nikde je nemůžu sehnat. Nevíte kde se dají sehnat ? Trafa jsou na měnič, takže počítám, že nimi poteče proud asi 10A.

* 230v/2×10V +/- 150W
230v/9V +/- 150W (může být i 2×9)

Za cenu hotového výrobku se možná pořídí to trafo.

Tvůj odkaz je zdroj 230VAC na 12VDC. h99o chce měnič z 12VDC na 230VAC, 50Hz pokud možno sinus.
Nejspíš takové trafo. Podle mých zkušeností vyhoví i se sekundárem 2x12V. V nich je výběr mnohem větší.