Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tatramat EO 944 P

Ahojte.
Dnes jsem potřeboval zprovoznit asi po 5 letech odložení v regále průtokový ohřívač s 10 l zásobníkem Tatramat EO 944 P (viz příloha). Osazení a propojení proběhlo v pořádku, zavodnění také, ale když uzavřu kohoutky, veškerá voda ze zásobníku vyteče ven. Trvá to asi dvě minuty co po uzavření kohoutků voda stále vytéká. Nevíte prosím někdo co je špatně? Jako že očividně ano.. :-(

VYŘEŠENO. Jéžiš to je vostudááá... Přehozené hadičky mezi bojlerem a baterkou. Ale mně fakt nenapadlo že musí jít modrá z bojleru na červenou na baterce. Ne, nemám přehozené barvy na baterce. Otočim červený, teče teplá. Otočím modrý, teče studená.