Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyvážení kol na přívěsném vozíku

Zdar koupil jsem nový přívěsný vozík a všiml jsem že nemám ani jedno vyvažovací olůvko na kolech.Tak mě napadlo zda se mají kola na přívěsu vyvažovat. Díky za radu. Jinak si myslím že asi jo bo kolem 100km/h mi vozík vibruje do tažného a starý to nedělal.

Disky s navlečenými pneu sa musia vyvážiť ak nechce mať podľa klasika z vozíka "maslóstroj" alebo nechce vymlátiť náboje s ložiskami, časom na ošmajdajú po okrajoch aj plášte (Nad najazdené 100-tis km).

Tiež to jemné vibrovanie na rýchlostných vozovkách s vozidlom s nevyváženými kolesami zapriahnutého vozíka začne liezť na nervy.