Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Domácí vodárna nečerpa vodu

Pouzivam v domě domácí vodárnu Sigma s cca 50 l tlakovou nadobou, dosud bez problému. Nyní ukazuje stále tlak 0, voda z kohoutku už neteče, ale ve studni voda je, zkontrolováno, hadice je metr po hladinou a nic ji neprekazi.Cerpadlo stále běží, ale bez efektu, tlak stále nula a žádná voda. Co s tím? Děkuji

Děkuji všem za návody a rady, už je to hotové a voda doma teče! Odsrouboval jsem rovnou celou hadici, co vede do studny, vyměnil sací kos za nový, starý už nedržel vodu, zalil hadici a nasrouboval zpátky. Pak zalil dle vašeho návodu čerpadlo, pustil a na podruhé to vyšlo. Díky, pro me jste borci!