Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Škoda Yeti

Prosím Vás jaký máte názor na ojetý vůz Škoda Yeti v benzínu .A jaká je spolehlivost . Totiž chci zjara něco koupit.Dekuji za každou odpověď .

Dobrý den, chcete kupovat za cca 3/4 roku? Jak starý vůz? Kolik má stát? jaký máte nájezd km? K čemu bude převážně auto využívané? To jsou vše atributy, které je potřeba brát v potaz. Každopádně bych to auto neviděl jako problém, ale u ojetiny vždy záleží jak se k němu choval minulý majitel. Každopádně máte do jara dost času a zkusil bych poptat známé většinou se časem něco slušného objeví třeba ve firmě a máte aspoň povědomí o historii vozu.