Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Škoda Yeti

Prosím Vás jaký máte názor na ojetý vůz Škoda Yeti v benzínu .A jaká je spolehlivost . Totiž chci zjara něco koupit.Dekuji za každou odpověď .

benzín = problematické TSI. Já bych z koncernu dneska nic nekupoval. Leda najít kus s prokazatelně měněným olejem po 15 tisích a 1,2TSI s "upgradovaným" rozvodovým řetězem. Což ale bude fuška. Zůstane pak už jen problém najít dobře vyrobený kus (zejména bez koroze).

Dobrý den, chcete kupovat za cca 3/4 roku? Jak starý vůz? Kolik má stát? jaký máte nájezd km? K čemu bude převážně auto využívané? To jsou vše atributy, které je potřeba brát v potaz. Každopádně bych to auto neviděl jako problém, ale u ojetiny vždy záleží jak se k němu choval minulý majitel. Každopádně máte do jara dost času a zkusil bych poptat známé většinou se časem něco slušného objeví třeba ve firmě a máte aspoň povědomí o historii vozu.

Dobrý den, dříve se opravdu tradovalo, že je lépe kupovat auto na podzim. Za komanče na podzim byla auta levnější. protože si lidi nechávali vůz ještě na dovolenou a prodej nechávali po sezoně. Na jaře pak byla větší poptávka, vyšší ceny, protože lidi zatoužili po voze. A v zimě se jezdilo minimálně, tak byla,, škoda " aby auto hnilo přes zimu v garáži když nejezdí. A kupovalo se na jaře. Pro člověka, který nepamatuje, težko pochopitelné a dnes už dle mého soudu neopodstatněné. Musíme si uvědomit, že dříve byla auta 10 let stará s najezdem 20 tis. běžná. Auto byl majetek a ne spotřební věc.