Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reprák do dílny

Ahoj, bohužel mi odešlo moje stoleté rádio co jsem měl v dílně, které vydrželo snad cokoliv. Chtěl bych pořídit tentokrát už asi jenom reprák, ale problém je v prostředí dílny. Celý den se tam v podstatě práší a stříká voda. Nemáte někdo zkušenost s nějakým fakt odolným co by tohle zvládnul? Díky Jindra

Osobně bych takto neuvažoval.V dílně jsou charakteristické hluky pro dílnu.No pokud tam pracuješ sám tak proč ne.Ale pokud tam pracuje více lidí tak někomu by to mohlo silně vadit.Osobně mám tu zkušenost.Na svářečském pracovišti jely tři linky no a ti co si pouštěli muziku to měli vždy na plné koule.Slyšeli samozřejmě jenom další kravál a ostatní to obtěžovalo.Nejsrozumitelnější zvuk byl v mé kanceláři.Ale mě to přímo nasíralo.Tak jsem to zasekl.A bylo po ptákách.

Na Vašem místě bych si koupil PC reprduktory např. TYTO . K nim pak připojíte, co je libo - přes rádia až po mp3 či telefon s radiem a mp3.
Potom bych si z latí postavil samostojící rámeček a ten obalil do kusu látky, např. ze starých prostěradel. Tohle bych pak před bedničky postavil a ty by byly částečně chráněné. Podle mě by ale vydržely i bez zástiny. Záleží jak moc Vám ta voda v garáži stříká. :-)

Zkuste na netu zapátrat po termínu stavební rádio. Dají se sehnat už od tisícovky. U nás velice často pracují externí firmy provádějící montáže a něco takového mají skoro všichni. Co jsem slyšel, tak to obvykle má velice příjemný neunavující zvuk se zvýrazněným basem, dostatečný výkon, tedy je to dobře slyšet i v randálu a bývá to určeno do nepříznivého prostředí.

Ja v poslednej dobe pouzivam vsade bt repro, zdrojom je mobil aj tak ho taham vsade so sebou. Ja pouzivam Remax R8. Samozrejme mam aj obycajne radio na policke, ale to nezapinam vzhladom na obmedzeny vykon a nutnost ladenia.
Vacsinou pocuvam radia cez net.