Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gramo na kliku nepřehrává desky z 50.let...co s tím

Dobrý den všem, kteří by mohli poradit...
Gramofon kufřík, HMV r.v. 1928-1931 s originálními jehlami (rovnými) nepřehrává šelakové desky z 50. let. Přenosku deska brzdí, ani nedohraje 1 strana. Desky jsou na 78 otáček, marné snažení.
Mohl by někdo poradit?
Díky, díky.
Adolf Lísal, České Budějovice
e-mail: LisalAdolf@seznam.cz

Riso kua bez uz s tym doktorovi. Si ITeckar a urcite vies, ze ked zmazem nadradeny adresar v strome zmazu sa automaticky aj podradene. Nuda trepal (ako vacsinou) debiliny a tak bolo jeho prispevok zmazany, rovnako sa automaticky zmazala tvoja reakcia nan. Ja viem, ze ty tento princip chapes, tak mi kurva vysvetli, co maju znamenat tie reci o chranencovi a tom, ze ti nieco mazeme?
Si normalny?
Fakt si ma teraz nasral, uz to prehanas.

Omlouvám se, jsem asi blbej. Stále tady nade mnou je příspěvek Nuda, zmizela jen má reakce. A když se v konkurenčních fórech smaže příspěvek, nahradí se textem "příspěvek byl smazán redakcí" a reakce zůstávají. Co to udělat také tak? Řeči o chráněncovi jsou ty, že když si dovolím něco panu Nudovi napsat, tak se na mne všichni sesypete jak vosy a nehodláte vůbec uznat, že to, co dotyčný pan Rádce napsal je hovadina. A nejvíc jsem nasrán zase já, když mi váš ctěný kolega kvůli panu Rádci Nudovi nadává, že jsem starý důchodce a mám rychle chcípnout a nepřekážet mladejm. To nemůžu rozdejchat ani zapomenout.

Ak si dobre pamätám, tak Nuda tam mal dva príspevky. Jeden normálny - ten, čo tam ešte vidíme. Druhý taký, čo pán Nuda napísal zrejme predtým, než mal zobrať nejaké psychiatrické lieky. Na ten si odpovedal. Tvoja odpoveď odišla spolu s tým druhým, nevhodným Nudovym príspevkom, keď mu ho niektorý admin vymazal. Prv než začneš potiť takéto vzťahovačné výlevy, napočítaj do desať a dvakrát si over či je tvoja reakcia opodstatnená.