Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobíjecí přenosná sprcha

Dobrý den všem,
chtěl bych na chatu na dvorek spršku. Co si myslíte o tomto, bude to stačit na takové večerní osprchování? Vodu tam nemám, tu si vozíme v barelech. Ještě existuje sprcha na 12V do autozapalovače, ale auto mi stojí 70m od dvorka.

Podle mne úplně k ničemu. Nemá to dostatečný výkon. Nebylo by lepší tam postaru postavit na stojan sud natřený načerno a do něj nalít vodu? Pokud jej nahoře přikryjete jen pletivem (tedy necháte ho bez víka) existuje zde jistá šance, že se voda bude za deště sama doplňovat. ;-)

Já bych to zase tak nezatracoval jako páni bohatí nahoře, kteří musí mít vše dokonalé. Vydrží to 45 minut, za tu dobu se musí vyčistit i celá ženská. A průtok 2,5 litru malinkými dírkami sprchovátka také není zas tak málo. Jistě, není to super masážní a regenerační sprcha co mají páni rádcové doma v koupelně, ale na polní podmínky chaty to bude vyhovující.

Na to, na co tu sprchu chceš, je to ideální.
Průtok je na spláchnutí prachu, potu a osvěžení OK, samozřejmě to není proud jako z domácí sprchy z vodovodu, ale i vzhledem k tomu, že jsi omezen množstvím vody dovozem v barelu....je to ideální jednoduché řešení právě pro tvou potřebu.
Já bych se toho nebál, lepší než vopruz se zavěšováním vaků a přelejváním vody do nich.....a navíc když se chceš osvěžit a né opařit horkou vodou z černého vaku na slunci......já si myslím, že s tím budeš spokojenej.

Já ten pytel měl a letěl do plastového odpadu. Jednak má ještě menší průtok, než tohle (a páni superrádci to doporučují, ač na tom čerpadýlku totéž vytýkají) a navíc teplem ten šlaušek ke kropítku změkne a okamžitě splácne, takže to neteče a člověk za bohapustého klení a štědré dávky sprostých slov tu hadičku různě mačká, aby to vůbec teklo. Tlak vody z toho pytle na to nestačí.