Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknutý bit z gola nářadí

Hezký den, mám Mini R56 a bohužel chlapci z BMW se rozhodli, že by bylo super zapustit svíčky do motoru. Snažil jsem se svíčku vytáhnout ale bohužel při snaze svíčku odšroubovat mi u svíčky zůstal zaseknutý bit. Pro představu, koukněte na tento obrázek https://i.ytimg.com/vi/VLyeD5R8w0A/maxresdefault.jpg. V té díře je azseknutý bit, netuším, jak ho vytáhnout. Existuje nějaký dlouhý nástroj, který bych mohl dovnitř strčit a následně roztáhnout, abych mohl bit vytáhnout?

Děkuji a přeji hezký den

Zřejmě šlo o obyčejný bit, kterým jsi při otočení svíčku nepovolil (je krátký a nenasunul se na šestihran svíčky), ale protočením se "zakousl" v horní části šestihranu. Nejdřív je jej nutno protočením zpět, ve směru zatahování uvolnit a pak vytáhnout s pomocí namotání pásky na čtyřhran (aby šel těsně do bitu vsunout), jak už někteří radili.