Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Registr studní

Dobrý den, nevíte někdo, zda existuje nějaký registr studní, kde se dá dohledat, zda je ta konkrétní studna zaregistrována, tudíž legální?
Děkuji

Před několika lety se celoplošně prováděl registr studní zhotovených po roce 1950. Zda je veřejně přístupný a digitální nevím. Více informací podá příslušný vodoprávní úřad. Pokud je chata postavená po roce 1950 tak by měla být studna registrována. Pokud nevíš zda v roce 1950 stála tak se podívej na www. kontaminace.cenia.cz kde jsou letecké fotky celé ČR z roku 1952-53. Tyto snímky slouží úřadům k ověřování pravdivosti údajů od vlastníků nemovitostí. Jinak souhlasím s George69. V naší bonzácké republice to ani jinak snad nejde. Pokud si člověk nechal udělat revizi kotle tak je už jednou zařazen a chodí mu jen výzvy na opakované revize kotle. Bohužel revize kotle neřeší to co z komínu vychází. Kouř ovlivňuje několik faktorů (kvalita paliva, vlhkost paliva, atmosférický tlak, přístup primárního vzduchu, přístup sekundárního vzduchu a čistota palivových cest), nechápu tedy jak revize kotle ovlivní kouř z kotle. Odběhl jsem od tématu a omlouvám se za to.